Для коректного відображення елементів сайту внесіть його в список дозволених в AdBlock.
Всеукраїнський громадсько-політичний журнал
Про журнал
Концертна агенція
Рекламодавцям
Контакти

Останній номер

            ИМЕННОЕ ПРИЗНАНИЕ              

«Золота Фортуна» посміхається найкращим

Нагороди МАРТІС “Золота Фортуна” – найвища сходинка до міжнародного визнання

 

23 листопада 2007 року, в столичному Національ­ному па­ла­ці “Україна” відбувся Всеукра­їнський захід Міжнародного Акаде­мічного Рейтингу “Золота Фортуна”, присвячений Дню Визволення України. 14-ий рік Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та орга­нізацій людства в багатьох країнах світу.
Серед володарів найвищої відзнаки Рейтингу – Срібної Статуї “Богиня Фортуна з золотим мечем” – Папа Римський Іоанн Павло ІІ, зірки світової опери Пласідо Домінго, Лучано Паваротті, Монсерат Кабальє, Всесвітній Поштовий союз (Берн), Європейський Центр ядерних досліджень (Женева), Державний Академічний Большой театр Росії, Національна академія наук Італії Дей Лінчеі тощо. Влітку минулого року Георгіївську Стелу Слави отримав Папа Римський Бенедикт ХVІ. Цієї високої нагороди був удостоєний Інститут Франції, заснований кардиналом Ма­заріні. Нагородні документи номі­нантам готуються за підписами членів Сек­ретаріату Президії Рейтингу.
Крім того, протягом останніх років “Золотою Фортуною” було проведено значну кількість виїзних акцій Рейтингу в багатьох країнах, зокрема, в Італії, Туреччині, Литві, Німеччині, Кир­гизстані, Росії, Швеції, Угорщині, Японії, Великобританії, Індії, Франції, Швей­царії тощо.
Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвіт­чизникам, які в листопаді цього року отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.
Так, Золотою Стелою «Double Quality» в номінації «Якість третього тися­чоліття» нагороджено компанію «Восход». Безперечно, досягнення таких високих показників – це перш за все заслуга талановитого керівника підприємства – Павлушина Олександра Григоровича, якого було відзначено найвищою нагородою Рейтингу – Золотою Зіркою «Суспільне визнання та велич». Компанія «Восход» - потужне під­приємство, яке займається переробкою шлакових відвалів ВАТ «Міттал Стіл Кривий Ріг», вилученням сталевого крапу та здачею його на комбінат. Успішність компанії полягає у високому професіоналізмі та бага­торічному виробничому досвіді Олександра Григоровича, який користується високим авторитетом як серед працівників підприємства, так і партнерів по бізнесу.
Галушко Леонід Володимирович, директор ПП «Джерело» нагороджений статуєю «Бронзова Богиня Фортуна зі срібним мечем» у номінації «За вагомий особистий внесок у розвиток економічного потенціалу Поділь­ського регіону». Підприємство понад десять років успішно здійснює свою діяльність у нафтовому бізнесі, дбаючи про безпечне та екологічно чисте паливо. Свою громадську активність Леонід Володимирович підкріплює величезною благодійною діяльністю, використовуючи для цього власні кошти. Щоб розширити масштаби і підняти ефективність надання такого виду допомоги, Леонід Володимирович Галушко створив і очолив Подільський регіональний благо­дійний фонд “Центр “Соціальні ініціативи”.
Почесною Грамотою Кабінету Мініст­рів України та нагрудним знаком нагороджений Присяжнюк Вячеслав Станіс­лавович – директор компанії «Укртехно». Нині «Укртехно» – це сучасне підприємство із високим виробничим та інженерним потенціалом, що є лідером в області розробки і виробництва технічних систем безпеки та виконує повний цикл робіт із комплексної безпеки приміщень різного призначення. Також компанія проектує, монтує та здійснює технічне обслуговування засо­бів протипо­жежної системи, на встановлення яких є спеціальні дозволи від відповідних управлінь МВС та Державного комітету пожежного нагляду.
Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України та нагрудним знаком нагороджений Перих Анатолій Михайлович – голова правління ВАТ «Дарницький завод ЗБК». За роки головування Периха А.М. реалізація продукції ВАТ «Дарницький завод ЗБК» в грошовому еквіваленті зросла більш ніж в 30 разів. На сьогодні підприємство є одним з лідерів виробництва збірних бетонних та залізобетонних виробів. Професійна організація бізнесу й маркетингу, забезпечення широкого спектра асортименту виробів для житлового будівництва, виготовлення специфіч­них конструкцій для залізниці, мостів, причалів, і, навіть, виконання замовлень за ексклюзивними кресленнями забез­печує плідну спів­працю підпри­ємства з великими компаніями України та країн близького зарубіжжя.
Група компаній FIM в особі генерального директора Єлманової Оксани Миколаївни нагороджено Золотою Стелою та Дипломом Якості в номінації «Інвестиційно-девело­персь­­­ка Група компаній нового тисячоліття». Приємно відзначити те, що Група компаній FIM входить в першу десятку девелоперів України та займає лідируючі позиції на ринку комерційної нерухомості. На сьогодні, Група компа­ній FIM сформувала та розвиває широкий портфель проектів в інвести­ційно-привабливих сегментах ринку неру­хомості України. До складу Групи компаній FIM входить три основних компанії: FIM Group, FIM Capital та FIM Consulting Plus. Група компаній FIM – це унікальні ідеї, їх реалізація та розвиток.
Золота Стела Якості та Диплом в номінації «За виробництво високо­якісної продукції, що завоювала довіру споживача» знайшли свого власника в особі директора ПП «Агроспецпроект» - Уса Івана Івановича. І недарма, адже «Агроспецпроект» - одне з провідних підприємств аграрного комплексу України, що займається виробництвом та реалізацією зеленого горошку, солодкої кукурудзи та різних видів квасолі. Протягом багатьох років компанія стабільно нарощує обсяги виробництва готової продукції, зберігаючи лідируючі позиції в Україні. Продукція виробництва ПП «Агроспецпроект», яка відома під торговими марками «Бабусин продукт», «Веселий фермер», «АСП» - гарантія впевненості в якісному, корисному та безпечному продукті.
Золотою стелою якості в номінації “За вагомий внесок в розвиток економіки України та за створення потужного підприємства європейського рівня» було відзначено ВАТ “Первомайський електромеханічний завод ім. К. Маркса” (голова правління – Гринь Геннадій Михайлович). Підприємство широко відоме у колі машинобудівних підприємств як виробник електро­двигунів для вугільних та прохідницьких комбайнів, стрічкових та скребкових конвеєрів та інших шахтних механізмів. Первомайський завод – це надсучасне обладнання, най­новітніша продукція і колектив професіоналів, який передає свій досвід молодим фахівцям.
Беззаперечним лідером серед підприємств будівельної індустрії залишається компанія «Корпорація-Т», яка була відзначена Срібними стелою і Дипломом якості у номінації: «За високий професіоналізм та виробничі здобутки в будівельній галузі України». ТОВ “Корпорація-Т” – багатопрофільна виробничо-будівельна компанія, що працює на ринку України з 2003 року. Під керівництвом президента компанії - Токовенко Михайла Григоровича, було зібрано команду висококва­ліфікованих фахівців, які забезпечують якісне та своєчасне виконання робіт з використанням сучасних технологій та матеріалів. “Корпорація-Т” має потужну виробничу та матеріальну базу, підтримує ділові творчі стосунки як з інвесторами, замовниками, так і з підрядними орга­нізаціями та постачальниками.
Торговий Дім «ЄПК – Україна» було нагороджено Срібною Стелою та дипломом Якості в номінації «Якість третього тисячоліття». А керівника - Горового Руслана Валентиновича було відзначено медаллю «Трудова слава» в номінації « За особистий внесок в розвиток Торгового Дому «ЄПК - Україна» .ТОВ «Торговий Дім «ЄПК – Україна» - є одним із лідерів з постачання підшипникової продукції на підприємства металур­гійного та гірничо-металургійного комплексу України, а також підприємств важкого машинобудування. Компанія є дочірнім під­приємством російського холдингу ЄПК, до якого входять 6 підшипникових заводів: ВАТ «Московський підшип­никовий завод», ВАТ «Волзький підшипниковий завод», ВАТ «Степно­гірський підшипниковий завод», ВАТ «Московський завод авіа­ційних підшипників», ВАТ «Завод авіаційних підшипників, м. Самара, ТОВ ТД «ЄПК – Україна».
НВФ “Славутич-Дельфін” (президент Шуст Дмитро Родіонович) отримала Срібну стелу якості в номінації “За створення та впровадження в практику фітопрепаратів нового поко­ління”. Компанія займається виробництвом фітопрепаратів з уні­кальними оздоровчими властивостями, які допомагають зберегти здоров’я та молодість на довгі роки, попередити хвороби, підвищити життєвий тонус і поліпшити самопочуття.
Переможцями Міжнародного Акаде­мічного Рейтингу стали також представники індустрії краси. Так, директора та засновника Центру Краси та Здоров’я «НК Клуб» Каплун Наталію Юріївну було відзначено Срібною Медаллю “Незалежність України” в номінації: “За вагомий внесок у розвиток косметології та естетики в Україні”, а колектив Центру отримав Диплом Якості як взірець професійності та досконалості в індустрії краси. Центр Краси та Здоров’я “НК Клуб” – компанія VIP рівня, яка поєднує водночас, як клініку, так і салон краси. Клієнтами закладу є видатні науковці, актори, політики, підприємці. Атмосфера Центру надихає відвідувачів бути красивими, здоровими та життєрадісними. Головний девіз “НК Клубу” – “шлях до гармонії та досконалості”.
Голову правління ВАТ «Укртранс­лізинг» Васютіна Сергія Івановича було нагороджено Срібною Геор­гіївською медаллю IV ступеню в номінації «Авторитет керівника як запорука стабільності та процвітання компанії». ВАТ «Укртранс­лізинг» - відоме та успішне підприємство, яке надає високоякісні лізингові послуги зацікавленим організаціям авіаційного й залізничного транспорту України. Особливу роль у процвітанні компанії відіграє Васютін Сергій Іванович – здібний керівник і організатор, який відзначається високим професіона­лізмом, наполегливістю, умінням виділити і спланувати головні напрямки діяльності.
Серед кращих представників в галузі громадського харчування Срібною Медаллю “Незалежність України” було відзначено директора компанії “Анна” – Сердюкову Ольгу Станіславівну в номінації “За високий професіоналізм та ефективне управління в організації ресторанного бізнесу”. ТОВ “Анна” – один з найвідоміших та найкращих закладів харчування на Житомирщині, що має власну мережу, яка складається з чотирьох закладів. Безумовно високі результати роботи “Анна” – це заслуга кропіткої праці трудового колективу на чолі з пані Ольгою.
Медаллю “Лідер національного бізнесу” нагороджено рекламно-виробничий холдинг ТОВ “Імпреза груп” в особі генерального директора Пріянчука Олега Анатолійовича в номінації “Провід­ний виробник зовнішньої реклами в Україні, що динамічно розвивається”. До складу холдингу входять підприємства з виробництва та обслуговування об’єктів зовнішньої реклами та P.O.S. матеріалів. Компанія працює під марками “Імпреза Сайнз” та “Імпреза – Сервіс”.
Кожен переможець Рейтингу своєю активною діяльністю несе у світ добре ім’я нашої нації. Приємно визнавати, що номінантами стали ті люди, які своєю працею уособлюють нову Україну, працюють на благо Вітчизни, сприяють процвітанню та визнанню нашої держави на міжнародній арені як повноправного члена європейської сім’ї. Тому із упевненістю можна сказати, що спільними зусиллями, допомагаючи і дбаючи про Україну, ми досягнемо успіху.

 


Ukrainian banner network
Обкладинка журналу №024
Архів попередніх номерів

2021 рік:
01020304
2020 рік:
01020304050607
2019 рік:
0102030405
2018 рік:
01020304
2017 рік:
0102030405
2016 рік:
010203040506
2015 рік:
0102030405
2014 рік:
01020304
2013 рік:
0102030405
2012 рік:
010203
2011 рік:
010203040506
2010 рік:
0102030405
2009 рік:
010203040506
2008 рік:
010203040506
2007 рік:
010203040506
2006 рік:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06
2005 рік:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06
2004 рік:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06

  Українська банерна 100x100

Дивіться нас на YoutubeНаші партнери

 

Designed by Vladimir Philippov, 2005