Для коректного відображення елементів сайту внесіть його в список дозволених в AdBlock.
Всеукраїнський громадсько-політичний журнал
Про журнал
Концертна агенція
Рекламодавцям
Контакти

Останній номер

             ИМЕННОЕ ПРИЗНАНИЕ             

«Золота Фортуна» - успіх, об’єктивність, визнання!

Днями, в Національній Академії Наук України відбувся Все­український захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна”. 15-ий рік Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. МАРТІС “Золота Фортуна” – міжнародна наукова організація, яка в своїй Президії об’єднала перших осіб національних та королівських Академій наук 29 країн світу. Обранці Рейтингу – це люди, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо.
Сьогодні окрему увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які в квітні цього року отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.
Золотою Стелою та Дипломом Якості в номінації «Якість III тисячоліття» було нагороджено ТОВ «VASIL». Компанія «VASIL» - найбільший на території СНД виробник спортивних тренажерів, офіційний представник Європейської, Російської і Української Федерації бодібілдінгу і фітнесу. Товари власного виробництва мають високу якість, надійність, зручність у використанні, безпеку, приємний зовнішній вигляд та найкращу ціну. Будуючи свою діяльність, ТОВ «VASIL» постійно орієнтується на потреби споживачів, намагаючись задовольняти їх оперативно і в найкращий спосіб. Саме такий підхід дає підстави «VASIL» говорити не лише про сьогоднішні досягнення на ринку, а й про гарні перспективи. Безперечно, досягнення таких високих показників – це перш за все заслуга талановитого керівника підприємства – Сергія Шапрана, якого було відзначено високою нагородою Рейтингу - Орденом «За трудові досягнення» в номінації: «За високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток економіки України».
Серед кращих виробників мінеральної води Дипломом Якості було відзначено ЗАТ «Царичанський завод мінеральної води» в номінації «Торгова марка «Царичанська» як гарант якості та довіри споживача». Природну мінеральну воду «Царичанська» знають і люблять мільйони українців. Сьогодні «Царичанський завод мінеральної води» - це потужне виробниче підприємство. Завдяки кропіткій праці колективу, вдосконаленню виробничих відносин, впровадженню нового високотехноло­гічного обладнання ТМ «Царичанська» стала беззаперечним лідером на вітчизняному ринку мінеральних вод.
Золотими Стелою і Дипломом в номінації «Якість III тисячоліття» нагороджено ТОВ «Техноком» (м.Харків), а генерального директора - Лионг Куок Бінь - Орденом «Слава та вірність Вітчизні». Корпорація виробляє харчові продукти швидкого приготування: 140 видів продукції під торговельними марками «Мівіна», «Домашня Мівіна», «Мівіна Привіт Обід» – категорія продуктів швидкого приготування і приправ; «Бім-Бім», «Джокер» – снекова група товарів. Найвідомішою продукцією компанії є вермішель швидкого приготування «Мівіна», яка вперше з’явилася у продажу 1995 року, як справжня новинка для українського споживача.
Срібну Стелу та Диплом Якості в номінації: «За вагомий внесок у розвиток гірничо-металургійної галузі України» здобув Науково-інжи­ніринговий центр «Трансенергорудмет» закритого акціонерного товариства «ЗТНВФ «КОЛО». У 1992 році підприємство розпочало свою діяльність, яке на сьогодні є багатопрофільним, в структурі якого органічно взаємодіють наука та інжиніринг, будівництво, торгівля, медицина та інше. Компанія пропонує передпроектний інжиніринг, проектний та післяпроектний інжи­ніринг; функції генпідрядника та генпроектувальника; будівельний та комплексний інжиніринг. Також приємно відзначити, що керівників «КОЛО», Вадима Прилипенка та Володимира Дробота, за високі професійні здобутки було нагороджено Орденами «За трудові досягнення».
ВАТ “Санаторій “Полтава-Крим” (генеральний директор Олександр Ракоцило) було відзначено Сріб­ними Стелою та Дипломом в номінації “За високий профе­сіоналізм та якість наданих послуг”. Санаторій «Полтава-Крим» має одну із найпотужніших в Україні медичних баз. Тому тут проводиться лікування навіть таких захворювань опорно-рухового апарату, як ревматоартрит, ревматизм, деформуючий остеоартроз, подагра тощо. Розташування закладу на березі Чорного моря дає великі можливості для здійснення гідро­кінезотерапії, аеротерапії, геліотера­пії, таласотерапії. Лікування побудоване на використанні природних факторів і методів нетрадиційної медицини.
Фірма “Камелія”, президент Тетяна Костюкова, була відзначена Дипломом Якості в номінації “За вагомий внесок у розвиток українського квіткового бізнесу”. Компанія “Камелія” була заснована у 1994 році. На даний час є одним з найбільших виробників та імпортерів квіткової продукції в Україні. Одними з напрямків діяльності компанії також є флористика та ландшафтний дизайн. Фірма “Камелія” зробила вагомий внесок у розвиток українського квіткового бізнесу і вивела його на міжнародний рівень.
Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція», в особі директора Онищука Георгія Ілліча, нагороджено медаллю «Лідер національного бізнесу» в номінації: «За високі досягнення у галузі реконструції та модернізації житлового фонду України» та Дипломом Якості. І недарма, адже «НДІпроектреконструкція» - провідне підприємство, що займається орга­нізацією з нормування та стандартизації реконструкції, ремонту та експлуатації житлово-цивільних і комунальних об’єктів, яка визначає технічну політику будівельного комлексу в сфері реконст­рукції і капітальних ремонтів будинків і споруд різного призначення; координує і виконує комплекс науково-дослідних та проектних робіт.
Медаллю «Лідер національного бізнесу» був нагороджений Олександр Олійник - голова правління ТОВ «Херсонський машинобудівний завод». Насьогодні підприємство є одним з лідерів серед виробників сучасної складної сільгосптехніки. Самохідні зернозбиральні комбайни «Славутич» з цілим спектром навісного обладнання, жниварки для збирання кукурудзи, дискові грунтообробні агрегати та інші види продукції завдяки високій якості користуються попитом на ринку сільськогосподарської техніки України та країн близького зарубіжжя. ТОВ «Херсонський машинобудівний завод» було нагороджено Дипломом Якості в номінації «За вагомий внесок у розвиток машинобудівної галузі України».
Львівське ТОВ “Шувар” (директор Роман Федишин) було нагороджено медаллю “Лідер національного бізнесу”, як підприємство, що успішно розвивається та є провідним в Україні із організації гуртової торгівлі сільгосппродукцією.
Олександр Остапчук, директор ЗАТ “Бориспільський автозавод” отримав медаль “Лідер національного бізнесу”. Підприємство випускає 1700 автобусів на рік вітчизняної розробки та близько десяти різних модифікацій.
Головний редактор Всеукраїнскього журналу „Імена” Мінін Юрій Анатолійович був нагороджений Лауреатським Дипломом МАРТІС „Золота Фортуна” в номінації: „За професійні досягнення в галузі журналістики”. Вже 23 роки він працює на інформаційному просторі України, є автором багатьох телевізійних проектів та відомим телеведучим. Сьогодні Юрій Мінін є засновником та головним редактором Всеукраїнського журналу „Імена”, що з кожним роком набуває все більшої популярності на ринку регіональних ЗМІ.
Кожен переможець Рейтингу своєю активною діяльністю несе у світ добре ім’я нашої нації. Приємно визнавати, що номінантами стали ті люди, які своєю працею уособлюють нову Україну, працюють на благо Вітчизни, сприяють процвітанню та визнанню нашої держави на міжнародній арені як повноправного члена європейської сім’ї. Тому із упевненістю можна сказати, що спільними зусиллями, допомагаючи і дбаючи про Україну, ми досягнемо успіху..

 


Ukrainian banner network
Обкладинка журналу №026
Архів попередніх номерів

2021 рік:
01020304
2020 рік:
01020304050607
2019 рік:
0102030405
2018 рік:
01020304
2017 рік:
0102030405
2016 рік:
010203040506
2015 рік:
0102030405
2014 рік:
01020304
2013 рік:
0102030405
2012 рік:
010203
2011 рік:
010203040506
2010 рік:
0102030405
2009 рік:
010203040506
2008 рік:
010203040506
2007 рік:
010203040506
2006 рік:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06
2005 рік:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06
2004 рік:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06

  Українська банерна 100x100

Дивіться нас на YoutubeНаші партнери

 

Designed by Vladimir Philippov, 2005