Для коректного відображення елементів сайту внесіть його в список дозволених в AdBlock.
Всеукраїнський громадсько-політичний журнал
Про журнал
Концертна агенція
Рекламодавцям
Контакти

Останній номер     ІМ’Я В МІСЦЕВОМУ САМОВРЯДУВАННІ     

Володимир Фроленко: «Візьми і зроби»

Сьогодні багато скаржаться на те, що «всі депутати нічого не роблять», що не вистачає гідних кадрів. Але не можна загалом очорняти діяльність всіх. Все ж є молоді, порядні, відповідальні. Багато хто з мешканців Баштанського району, а саме – з сіл Привільне, Єрмолівка, Новосергіївка, Інгулівка, Мар’ївка та інших знаходять розуміння і підтримку у різноманітних життєвих ситуаціях у депутата Миколаївської обласної ради Володимира Олександровича Фроленко.
Володимир Олександрович - удачливий організатор будь-якої справи, за яку береться – чи то агрофірма «Вісла», яку він свого часу створив, завдяки чому багато місцевих мешканців мають роботу в досить комфортних умовах, чи то громадська діяльність, спочатку в якості депутата Баштанської райради, а зараз – депутата Миколаївської обласної ради.
Він не веде облік добрих справ, бо допомагає людям за покликанням серця. Але ми таки довідалися, що завдяки Володимиру Фроленко встановлено дитячий ігровий майданчик у селі Привільне, проходять святкування Дня села Привільне та Новобирзулівка, для Баштанської центральної районної лікарні за 40 тис.грн. придбаний великий хірургічний набір, він не дає пустих обіцянок, а робить те, що можливо і важливо для людей сьогодні, не відкладаючи на потім.
Ось 27 вересня цього року у селі Христофорівка відбулася важлива подія – свято з нагоди завершення ремонтних робіт у дитячому садочку «Веселка», якому виповнилось вже 46 років.
Хлібом-сіллю зустріли гостей вихованці дитсадка. Привітала всіх зі святом завідувач дошкільного закладу «Веселка» Світлана Новицька. Вона висловила щиру вдячність меценатам, завдяки яким було проведено ремонт у дошкільному навчальному закладі. Світлана Юріївна зазначила, що одним з перших, хто відгукнувся на їхнє прохання про допомогу, – депутат Миколаївської обласної ради, директор агрофірми «Вісла» Володимир Фроленко.
– Він особисто побував у дитячому садочку, оглянув приміщення, розпитав про проблеми та обіцяв надати посильну допомогу для відновлення опалення, – мовила Світлана Новицька. – Але коли до дитсадка прибула ремонтно-будівельна бригада і бригадир повідомив, що вони здійснюватимуть повну заміну опалення – радощів не було меж! Тепер у нашому садочку буде і тепло, і затишно.
Поздоровили зі святом колектив дошкільного навчального закладу, батьків та дітей сільський голова Микола Цикало та завідувач сільської бібліотеки Світлана Тиць.
Олена Настич від імені батьків вихованців “Веселки” подякувала за масштабне оновлення, затишний і комфортний дитячий садок особисто Володимиру Фроленку. Після вітальних слів маленькі вихованці дитячого садочка потішили присутніх віршами та щирими дитячими посмішками. По завершенню заходу Світлана Новицька провела екскурсію для гостей. За якістю оформлення кімнат для навчання та відпочинку дітей, особливо української світлиці, та облаштування ігрових майданчиків Христофорівський дошкільний навчальний заклад не поступається баштанським дошкільним закладам.
Це також відзначили депутати районної ради, коли відвідали його в рамках проведення конкурсу на кращий населений пункт з благоустрою.
1 жовтня жителі Привільного відсвяткували 343-тю річницю рідного села. Вздовж вулиці вишикувалися торгові ряди місцевих і заїжджих підприємців з різним крамом. На площі перед Будинком культури розташували атракціони для дітей, торгували різною смакотою, іграшками, сувенірами. Кипіла робота біля вогнища з каструлями, у яких жінки – працівники сільської ради − готували для односельчан шурпу.
Привільненці святкували з розмахом: мелодійними піснями й завзятими танцями, веселим гумором і гарним настроєм, подарунками, сюрпризами та конкурсами, з душевними побажаннями й привітаннями.
Цього дня радість свята з мешканцями Привільного розділили виконувач функцій і повноважень голови Баштанської РДА О. Д. Славінський, заступник голови районної ради М. М. Єрешко, депутат Миколаївської облради В. О. Фроленко, жителі сусідніх сіл і міста Баштанка.
Не обійшлося свято й без гарної новини. Цього дня у дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» відбулося відкриття додаткової групи для 20 дошкільнят. Завдяки загальним зусиллям сільського голови, колективу дошкільного закладу, батьків, місцевих меценатів і депутата Миколаївської обласної ради Володимира Фроленка, який надав суттєву матеріальну підтримку, вдалося із майже повністю зруйнованого приміщення зробити зразкову групу. За важливий внесок у розвиток сільської громади В. О. Фроленку було вручено почесну грамоту, надано честь перерізати стрічку і першим переступити поріг відремонтованої групи. Добру порцію позитиву отримали гості, поспілкувавшись з маленькими мешканцями дошкільного закладу, які своєю безпосередністю розчулили серця дорослих доброчинців.
Володимир Олександрович Фроленко стає прикладом для інших, бо добрі справи не залишаються непоміченими, вони надихають, придають сили зневіреним людям, дарують радість і надію.
Володимир Фроленко – людина молода, ділова, яка не гає часу і не ганяється за славою. Тому вважає, що нічого особливого не зробив, а просто виконує свій депутатський обов’язок. Він навіть вивів таку формулу: «щоб змінити владу, потрібно, насамперед, змінитися самому». Дійсно! Можна довго стояти на майданах, але якщо ти не готовий до змін, то нічого на краще і не відбудеться. Володимир Фроленко розмірковує відповідально: «Важко сьогодні відповідати високим вимогам істинного громадянина своєї держави. Важко, але якщо не я, то хто? Не вести, а допомагати, не перешкоджати, а давати зелене світло, сприяти, не повчати, а вчитися – як на мене, це основне завдання влади будь-якого часу. Хтось скаже – ми безсилі перед сьогоденням. Неправда. Разом ми сила!
Моє правило: найважливіше для політика - це довіра людей, яку необхідно заслужити і постійно виправдовувати. У суспільстві багато проблем, які не вирішуються роками. Було б неправдою, якби сказав, що самотужки відремонтую дороги, школи, дитсадки.
Я знаю потреби жителів села. Маю позитивний досвід вирішення реальних справ. Те, що зроблено мною спільно з сільськими громадами і до чого докладено великих зусиль, - шкода втратити, якщо все це потрапить у недобрі руки. Тому й балотувався в обласні депутати на цих виборах.
Я завжди готовий допомогти кожному земляку і кожному українцю. Діалог влади з громадою – для мене не пустопорожнє поняття, а життєвий принцип. Демократія не обмежується виголошуванням демократичних принципів та проведенням виборів. Це – кропітка праця з людьми, знайома мені безпосередньо.
Скажу відверто, що за 18 років, як почав працювати на землях Баштанщини, я прикипів до цієї землі, до людей. Тож щиро дякую усім, хто повірив у мене і сьогодні я маю за честь представляти ваші інтереси у обласній раді. Також дякую працівникам свого підприємства, які і в день, і в ночі – у полі, у щоденній битві за врожай, а відтак за благополуччя своєї родини.
Я й надалі пропагуватиму і виконуватиму сам простий життєвий принцип українців – «Візьми і зроби».
Поспілкувавшись з Володимиром Фроленко ми впевнились на його прикладі, що є чимало гідних депутатів, які своїх виборців не підводять, а значить – «ще не вмерла Україна, ні слава, ні воля, ще нам, браття, українці, усміхнеться доля».

Надія Макарова, член Національної Спілки журналістів України,
Кавалер орденів Княгині Ольги, Святого Миколая Чудотворця, Святої великомучениці Варвари, «За заслуги перед Николаевщиной», «За заслуги перед г. Николаевом»

 


Ukrainian banner network
Обкладинка журналу №069
Архів попередніх номерів

2022 рік:
01
2021 рік:
01020304
2020 рік:
01020304050607
2019 рік:
0102030405
2018 рік:
01020304
2017 рік:
0102030405
2016 рік:
010203040506
2015 рік:
0102030405
2014 рік:
01020304
2013 рік:
0102030405
2012 рік:
010203
2011 рік:
010203040506
2010 рік:
0102030405
2009 рік:
010203040506
2008 рік:
010203040506
2007 рік:
010203040506
2006 рік:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06
2005 рік:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06
2004 рік:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06

  Українська банерна 100x100

Дивіться нас на YoutubeНаші партнери

 

Designed by Vladimir Philippov, 2005