Для коректного відображення елементів сайту внесіть його в список дозволених в AdBlock.
Всеукраїнський громадсько-політичний журнал
Про журнал
Концертна агенція
Рекламодавцям
Контакти

Останній номер

              ІМ’Я В ПІДПРИЄМНИЦТВІ              

Оазис підприємництва

Підприємство «Натко» - еталон високих стандартів якості і соціальної відповідальності – так вважає Романенко Ірина Михайлівна, директор ДП «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».
Миколаївщина входить в так званий сьомий міжнародний транспортний коридор. Через Криве Озеро проходить траса Е95 – автобан «Хельсинки-Київ-Одеса». В 1994 році на той час депутат Кривоозерської районної ради Фіцура Олександр Олександрович поставив собі за мету створити на міжнародній трасі відповідно світовим стандартам умови обслуговування. Тобто продемонструвати, що Україна – це Європа. Для нього це було, як кажуть, честь мундира. Тоді і створене підприємство «Натко», до речі назване на честь доньки Наталії. Ім’я – православне. Народжене в перші століття християнства, означає – рідна. Наталія Олександрівна – гордість Олександра Олександровича і Любові Петрівни. Отримавши вищу юридичну освіту Наталя працює в апеляційному суді м. Києва. В цьому році онук Роман послідував прикладу мами і вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на юридичний факультет. Син Олександр, який названий на честь діда і батька, закінчив Миколаївський національний аграрний університет. Як і годиться по українським традиціям, син повинен бути біля батька. Олександр – надія і опора роду Фіцура. Такий собі моноліт мудрості і молодості в підприємницькій діяльності. Адже в житті так: в молодості людина вчиться, а в старості розуміє.
Голова Кривоозерської районної адміністрації Олексій Володимирович Мірошниченко називає Олександра Олександровича генератором місцевих інвестицій. Підприємство «Натко» являється потужним наповнювачем районного бюджету і роботодавцем.
Як правило, бізнес Одеської області заробляє і на території Миколаївщини. Підприємство «Натко» - один з приємних винятків, коли ведеться і на території сусідньої області. В об’єктивній оцінці підприємства «Натко» з боку Ірини Михайлівни Романенко ми переконалися, перебуваючи на одній з автозаправних станцій міжнародної траси. Дійсно, ми побачили велику кількість як пасажирського транспорту, так і вантажного. Зауважу, перевагу складав транспорт з ближнього і дальнього зарубіжжя, а це свідчення того, що людей приваблює висока культура обслуговування з широким спектром. Чудово, гармонійно облаштований дитячий майданчик, готельний комплекс зачаровує своєю комфортністю, не говорячи вже про кухню, де страви готуються з любов’ю до людей, на всі смаки багатонаціонального народу України.
Досить вдало поєднані ландшафт і цивілізація, так би мовити, гармонія біо­сфери. Як говорить Олександр Олександрович: «Природа – майстерня, а людина в ній – працівник, управляти природою можна лише підкорюючись їй».
В спілкуванні пасажирка з Білорусі мовила: «Здесь просто оазис, создающий благоприятную ауру, поэтому мы делаем несколько лишних километров, чтобы побывать в этом райском уголке, а мы ежегодно путешествуем по Украине, проезжаем по этой международной трассе». В контексті сказаного гостею з Білорусі доречний вислів французького письменника Лопе де Вега (1799-1868): «Сила перемагає силу, краса перемагає всіх».
Напевно цим і керується депутат обласної ради Олександр Фіцура. На базі колишнього Будинку побуту створив салон краси «Наталі», діапазон послуг якого досить широкий. Працюють тут справжні фахівці, які самі красиві як душею, так і зовні, ввічливі, уважні, до кожного відвідувача особливий підхід. Тобто, що пасує людині, що ні, створюють не тільки фізичну красу, а передають свою енергію доброти і повагу, підкреслюючи, що кожна людина має свою особливу красу. Тому салон «Наталі» користується популярністю не тільки місцевих мешканців.
Кривоозерщина завжди славилася своєю єдністю, почуттям родинного кола. Тому якщо відмічається важлива святкова подія, особливо весілля, то кількість запрошених сягає не менше 200 осіб. Зрозуміло, таку кількість людей треба розмістити і нагодувати якнайкраще. О. Фіцура зробив банкетний зал, оформлений в сучасному стилі. Знову ж таки, враховуючи особливості українських традицій, що деякі страви дідів і прадідів будуть смачнішими, якщо їх приготувати в класичній українській печі, то він таку і побудував.
Впевнилась, що така відданість любові до національних традицій, патріотичність до рідного краю, милосердя, працелюбність, прагнення до краси в широкому розумінні – це краса і в людських стосунках, в прагненні створення краси навкруги, щоб раділи люди тій красі, яка надає їм наснаги і віри в щасливе майбуття, все це – від батьків.
В розмові з жителькою с. Бурилово Кривоозерського району, де народився Олександр Олександрович Фіцура, сусідка Ратушняк Галина Павлівна знає Олександра Олександровича від дня народження, ласкаво називає «наш Шура». Батьки – Фіцура Олександр Матвійович і Анастасія Андріївна, нажаль, відійшли в життя вічне, були взірцем для односельчан як в сімейних стосунках, працьовитості, облаштуванні оселі і подвір’я, вихованні дітей. Виховали вони чотирьох своїх і племінницю. Ми, земляки Олександра Олександровича, пишаємось, що він в обласній раді представляє нашу Кривоозерщину. Виховання – хліб душі, як кажуть в народі. А село – джерело добробуту людського, бо тут вирощується найцінніший продукт – хліб. Все життя від діда і прадіда рід Фіцури займався хліборобською справою. То цілком справедливо, що в депутатському корпусі Миколаївщини присутні люди, які створюють блага на землі і щиро діляться з людьми. Знаємо, що Олександр Олександрович не тільки по обов’язкам депутатським, а перш за все – за покликом душі вкладає значні кошти в благодійну діяльність.
Впевнена: за його щедрість душі Господь допомагає йому в успішній діяльності, міцнішати в матеріальному плані. Адже наш Шура розпочинав справу на нашому українському «Запорожці».
Кривоозерщина – співучий край, в роду Фіцури гарно співали, а щоб Ви знали, як чудово грає на баяні Олександр Олександрович! На прикладі Олександра Фіцури хочу сказати: хто про людей дбає, тому і Бог посилає.
Мені 80 років, моєму чоловікові Миколі Юхимовичу – 91-й рік. Він учасник Другої Світової війни, інвалід І групи, кавалер трьох орденів за трудову звитягу, двох – за бойову доблесть, має чисельні медалі, орден за мужність.
В цьому році 24 липня нашому подружжю виповнилося 60 років. 2017-й рік – ювілейний, нашій Миколаївщині – 80 років, я – ровесниця. Користуючись нагодою, через журнал «Імена» хочу від нашої родини щиро привітати мешканців Миколаївщини з видатною подією. Нехай благополуччя буде у кожному домі, радість панує завжди, здоров’я міцного, щасливої долі Господь нехай дає на довгі роки. Щоб Миколаївщина і рідна Україна процвітали під мирним небом многая літа!
Перебуваючи на одній з виробничих дільниць, помітили історичний автомобіль «Запорожець», про який розповідала Галина Павлівна, який величаво стоїть на постаменті. Почувається шанобливе ставлення до «реліквії», з якої все починалось.
Безперечно, з покоління в покоління, з роду в рід, через вічність – минуле завжди буде фундаментом майбутнього.
Зауважу, на підприємстві «Натко» створені найвищі за стандартами умови праці і відпочинку, вагомий соціальний пакет, тому на підприємстві стабільний, зразковий колектив.
Голова Кривоозерської районної ради Козерецький Олександр Анатолійович:
- Депутати обласної ради сьомого скликання від Кривоозерщини Наказенко Сергій Броніславович і Фіцура Олександр Олександрович цінують довіру людей. На очах земляків вони росли, досягали успіхів чесною працею і кмітливим розумом. Для них завжди залишається домінуючим – в міру можливостей зробити якомога більше добрих справ для своїх земляків. Тож, як тільки юридично було підтверджено їх депутатський статус, не очікуючи депутатських коштів чи інших джерел фінансування, вони вклали особистий фінансовий ресурс в ремонт дороги до під’їзду і в селищі Криве Озеро.
Вагомі кошти вкладені в галузі медицини і освіти, як в створенні матеріальної бази, так і якісних умов надання послуг лікування і навчання. На часі, за ініціативою депутатів обласної ради, при підтримці голови Миколаївської обласної ради Москаленко Вікторії Вікторівни, готуються відповідні роботи щодо будівництва плавального басейну в навчальному закладі обласної комунальної власності школи-інтернаті в с. Берізки.
Взагалі, ми працюємо консолідовано, конструктивно, разом з виконавчою владою, депутатами всіх рівнів. В цьому вбачаємо користь для жителів Кривоозерщини в вирішенні соціально-економічних питань. Вдячні за взаєморозуміння з боку керівництва області в особі голови Миколаївської облдержадміністрації – Савченко Олексія Юрійовича, голови Миколаївської обласної ради Москаленко Вікторії Вікторівни. На мій погляд, такий стиль співпраці і є запорукою успіху.
Наприкінці слід наголосити: де б не проходили зустрічі з людьми: чи то в полі, чи то в соціальних закладах, чи на підприємстві «Натко» - скрізь чули одне: «Ми зичимо здоров’я нашим депутатам Наказенко Сергію Броніславовичу і Фіцурі Олександру Олександровичу, дякуємо їм за їх щедрість і милосердя».
Всюди з нами був голова Кривоозерської райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, незважаючи на те, що він родом не з Кривоозерщини, ставлення людей до Олексія Володимировича – як до свого – з повагою і шаною.
Зважаючи на досвід Мірошниченко в сучасному соціально-економічному просторі, є сподівання, що проблеми коригування моделі розвитку, впровадження інновацій, концентрації наявних ресурсів та потенціалу у напрямку досягнення пріоритетних цілей розвитку регіону, принесуть позитивні результати. Стабільність суспільства, безумовна його підтримка, мораль, солідарність і патріотизм – найважливіші складові алгоритму економічного зростання. Все це притаманне кривоозерцям.
Редакційна колегія Всеукраїнського журналу «Імена» щиро вітає Кривоозерщину з 80-річчям Миколаївщини. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, щасливої долі в кожній оселі!

Надія Макарова,
член Національної Спілки
журналістів України,
член Правління обласної спілки журналістів, член Президії Миколаївської обласної організації «Спілка жінок України», кавалер орденів Княгині Ольги, Святого Миколая Чудотворця, Святої великомучениці Варвари, «За заслуги перед Миколаївщиною», «За заслуги перед м. Миколаєвом»
Фото - Олег Білозьоров

 


Ukrainian banner network
Обкладинка журналу №074
Архів попередніх номерів

2022 рік:
01
2021 рік:
01020304
2020 рік:
01020304050607
2019 рік:
0102030405
2018 рік:
01020304
2017 рік:
0102030405
2016 рік:
010203040506
2015 рік:
0102030405
2014 рік:
01020304
2013 рік:
0102030405
2012 рік:
010203
2011 рік:
010203040506
2010 рік:
0102030405
2009 рік:
010203040506
2008 рік:
010203040506
2007 рік:
010203040506
2006 рік:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06
2005 рік:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06
2004 рік:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06

  Українська банерна 100x100

Дивіться нас на YoutubeНаші партнери

 

Designed by Vladimir Philippov, 2005