Всеукраинский общественно-политический журнал
О журнале
Концертное агентство
Рекламодателям
Контакты

Последний номер

Netexchange.ru

Ukrainian banner network

              ІМ'Я В ОСВІТІ              

Ольга Мазур:
«Зберігаючи здобутки минулого, втілюємо в життя нове і сучасне»

Наша школа – маленька краплина
Того щастя, що зветься родина,
Так по – батьківські всіх зустрічає
І в доросле життя проводжає.

З 1 вересня наступного 2018 року українська школа переходить на нові стандарти навчання згідно з новим Законом «Про освіту». Період реформування завжди має свої складнощі. Але навчальні заклади вже сьогодні не стоять на місці, а опановують новітні методи навчання, втілюють в роботу сучасні навчальні технології та мають неабиякі здобутки і успіхи. Одним з таких прикладів можна вважати Миколаївську загальноосвітню школу № 56, яку три десятиріччя з дня відкриття очолює Мазур Ольга Миколаївна, вчитель – методист, «Відмінник освіти України», досвідчений і відповідальний керівник, енергійна, чуйна і доброзичлива людина.
Взагалі, адміністрація школи – згуртована команда однодумців - новаторів, тому не випадково, що в останні роки навчальний заклад став майданчиком загальноміських педагогічних заходів, спрямованих на обмін досвідом, втілення інновацій і сучасних методів у навчальний процес.
Корисним з професійної точки зору заходом стало проведення заняття Школи молодих директорів "Основи менеджменту в практиці управління школою".
Ольга Миколаївна Мазур провела презентацію основних напрямків діяльності адміністрації та здобутків школи. Зокрема, протягом багатьох років школа № 56 тісно співпрацює з дошкільним навчальним закладом (дитячим садком) № 17. Час показав, що таке співробітництво забезпечує успішну адаптацію першокласників до навчання. Ольга Миколаївна з задоволенням ділилася власним досвідом з молодими колегами.
Реформування освіти передбачає такий важливий аспект, як партнерство у педагогіці. І у цьому важливому напрямку директор Ольга Миколаївна Мазур з колективом мають певні досягнення, тому школа була обрана місцем проведення локації з теми "Педагогіка партнерства" за програмою освітнього фестивалю Mykolaiv EdFest "Освіта Миколаєва: кращі практики, перспективи розвитку, кроки до успіху". Захід був проведений у вигляді управлінського експресу, така форма заходу дала можливість продемонструвати учасникам переваги педагогіки, яка ґрунтується на плідному партнерстві і творчій взаємодії вчителя, учня, батьків та громадськості.
Адміністрації школи необхідно було організувати чітку і якісну роботу учасників на станціях, а також продемонструвати технологію розв'язання стратегічних завдань розвитку начального закладу за участю органів самоврядування, нестандартні форми проведення засідань педради, нетрадиційні прийоми співпраці з батьками тощо.
Директор і заступники ділилися досвідом на станціях з такими назвами: "Менеджмент партнерства", "Батьки – школа. Шлях до успіху", "Вмотивований, компетентний вчитель – успішний партнер", "Лідерство", "Дієве партнерство – успішна школа". Управлінський експрес завершив подорож на станції "Рефлексія", де учасники виконали вправу "Мішень", висловлюючи своє ставлення до заходу.
Ольга Миколаївна приділяє увагу темі партнерства протягом багатьох років. Судячи по вдячним і позитивним відгукам, а директор Будинку вчителя Зоя Софронівна Кухаренко взагалі прислала подячний лист, локація пройшла успішно, а здобуті знання допоможуть ефективно втілювати інноваційні форми партнерства, створювати гідні умови для роботи і навчання у школі, розвивати творчу діяльність з метою надання якісної та сучасної освіти учням.
"У нашій школі – дуже насичене життя, кожний день відбуваються крім основного навчального процесу безліч позашкільних заходів, працюють гуртки і секції, проводяться змагання та екскурсії. Ми беремо участь у всіх заходах, які проводить управління освіти, наші діти посідають призові місця у олімпіадах, конкурсах та змаганнях.
Крім того, у минулому навчальному році на базі нашої школи пройшло ряд семінарів для педагогів – слухачів Миколаївського обласного інституту післядипломної освіти. Нам є чим поділитися, і ми робимо це з задоволенням. Зберігаючи здобутки минулого, втілюємо в життя нове і сучасне, і рухаємось вперед", - розповідає Ольга Миколаївна.
І дійсно, у звичайній, але лише на перший погляд, школі розвивають дитячу фантазію і здібності з повагою і зацікавленістю. Шкільна родина, яка є учасником всеукраїнської акції "Прапор України – Прапор Миру", оригінально відзначила 25-у річницю Незалежності України. Навесні та протягом літніх канікул були вирощені квіти для найбільшого у світі національного прапору України, який було розміщено в Києві до Дня Незалежності. Перед святом учні 4-х класів, батьки і вчителі на чолі з директором школи провели квітковий флешмоб, під час якого утворили Державний Герб України, а 23 серпня працівники школи завершили оформлення квіткового серця з чорнобривців та петуній. Ця композиція мала неабиякий успіх у всіх, хто проходив поряд, майже кожний мав бажання сфотографувати цю красу або сфотографуватися на фоні яскравого квіткового творіння. До речі, до 30-річного ювілею планується створити гарний квітник на шкільному подвір'ї.
Зараз шкільна родина готується до новорічно-різдвяних свят. Учні вже взяли участь у міському конкурсі "Новорічні фантазії", майстрували різноманітні вироби, найкращі з них будуть представлені на міському рівні, а решта прикрашає класи, після свят діти мають змогу забрати свої творіння додому на згадку. Традиційно учнів чекає шкільна ялинка, новорічна вистава і подарунки.
Взагалі в школі створені досить гідні умови для навчання і позакласної роботи. Втілення інноваційних педагогічних технологій, наполеглива щоденна праця педагогічного колективу на чолі з директором Ольгою Мазур спрямовані на здобуття учнями не тільки знання шкільних предметів, а й уміння мислити, аналізувати, використовувати здобуте на практиці. Таке ставлення до особистості дитини викликає у батьків довіру до школи і педагогів, тому випускники минулих років із задоволенням приводять до школи своїх діточок. Життя триває!
ИМЕНА - Ніна Войтова

Шановні колеги та друзі! З Новим роком та Різдвом Христовим!
Усім добробуту, здоров'я, успіхів та натхнення у наступному році!

Мазур Ольга Миколаївна

 

 
Обложка журнала №075
Архив предыдущих номеров
2019 год:
0102
2018 год:
01020304
2017 год:
0102030405
2016 год:
010203040506
2015 год:
0102030405
2014 год:
01020304
2013 год:
0102030405
2012 год:
010203
2011 год:
010203040506
2010 год:
0102030405
2009 год:
010203040506
2008 год:
010203040506
2007 год:
010203040506
2006 год:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06
2005 год:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06
2004 год:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06

  Укра?нськ_ 100x100

  Укра?нськ_ 100x100

Наши партнеры


META-Ukraine
Украинский портАл


 

Designed by Vladimir Philippov, 2005