Всеукраинский общественно-политический журнал
О журнале
Концертное агентство
Рекламодателям
Контакты

Последний номер

      ЖИЗНЕННАЯ ПОЗИЦИЯ      

«Кирилл Горбуров – огонек доброты,
порядочности и трудолюбия…»

В октябре 2020 года состоятся местные выборы. Украинцы будут избирать городских голов и депутатов в местные советы. Традиционно появляются региональные проекты, которые будут играть на локальных чувствах избирателей, открывается простор для местных лидеров, элит и оппозиционных партий. Это время прогнозов и обещаний, для оценок и для итогов.
Мы решили пообщаться с людьми, живущими на округе одного из ярких и успешных представителей депутатского корпуса г. Николаева – нотариуса Кирилла Евгеньевича Горбурова.

О работе депутата должны говорить его дела и живущие на округе люди.
Что представляла собой Варваровка на момент, когда пять лет назад этот непростой микрорайон Николаева достался молодому и амбициозному депутату горсовета Кириллу Горбурову как территориальный округ? Зрелище было удручающее, как говорят, плачевное!
Водопровода нет, люди вынуждены были заказывать питьевую воду бочками, возить машинами, из скважин можно было брать только техническую воду, которая использовалась для стирки или полива. Бесконечно экономить и чувствовать себя, конечно, не в ХХI веке.
В первом обращении и наказе своему депутату люди просили решить вопрос с водоснабжением. Хотя пессимистов было немало, но каждый длинный путь начинается с первого шага.
И первым этапом стала подготовка проектной документации для решения этих задач. В конце 2018 года проект «Строительство дюкера через реку Южный Буг и магистральных сетей водоснабжения микрорайона Варваровка» был сделан и даже прошел экспертизу.
Кроме того, что жители получат нормальную питьевую воду, решится проблема оперативного тушения пожаров, прекратится засоление почвы, в целом улучшится инвестиционный климат в микрорайоне.
А вот и школа № 60, которая была на грани закрытия: упала крыша в спортзале, не работал пищеблок, условия для обучения были неудовлетворительные и т.д.
Сколько сил и средств было вложено в наведение порядка здесь, трудно даже представить, но… сейчас это одна из лучших школ города!
Что ж, послушаем теперь людей!

Колодієнко Світлана Іванівна, ветеран педагогічної праці:
– Діти – наше майбутнє! Дбати про них, плекати гідне покоління молодої держави – почесна та нелегка праця. Миколаївська школа І-ІІІ ст. №60 має довгу історію, бо в цьому навчальному році їй виповнилося 140 років. Вік школи багато про що каже. Та шкільні проблеми стали в центрі уваги і постійним клопотанням депутата по нашому виборчому округу Горбурова Кирила Євгеновича, який постійно навідує нашу школу, дізнається про проблеми, докладає зусиль, щоб їх подолати. Він з дітьми, батьками, вчителями на святах, зустрічах, зборах. Що характерно для Горбурова К. Є. як депутата міської ради, що цю роботу він проводить протягом депутатської каденції з року, коли його обрали, і до сьогоднішнього дня. Він не той, що пообіцяв під час передвиборчої кампанії, вибрали – і забув про обіцянки-цяцянки. Він людина Слова!

Чуракова Оксана Валентинівна, вчитель англійської мови Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 60:
– Про Кирила Горбурова я пишу як мешканка мікрорайону Варварівка, як вчитель ЗОШ №60 і, можливо, найголовніше, як просто мати учениці цієї школи. На жаль, від політиків та громадських діячів ми часто чуємо пишномовні слова та пусті обіцянки, а в реальному житті ми, пересічні люди, залишаємося сам на сам зі своїми проблемами. Тим приємніше казати про Кирила Горбурова, який живе та діє за принципом: «Моя хата НЕ скраю».
На традиційних шкільних святах Першого та Останнього дзвоника, на «Сузір’ї» Кирил Євгенович є постійним, щирим гостем, який ніколи не приходить з порожніми руками. Отримані сувеніри, ігри, інші подарунки надихають учнів, вселяють віру, що добро в житті не втрачено.
За сприянням Кирила Євгеновича було покращено стан шкільного подвір’я. З’явився ігровий майданчик, і тепер кожен учень початкової школи став трохи щасливішим, адже може весело провести перерву. Покладено тротуарну плитку, і тепер учасники нашого танцювального колективу «Веселка» не збивають ноги. І дітям, і вчителям стало приємніше проводити масові заходи. Навіть мами з дитячими візками вдячно оцінили таку допомогу.
Можна кричати на весь світ, як ти любиш дітей. А можна налагодити опалення та побудувати нові вбиральні для учнів початкової школи. Відчуваєш спокій на душі, якщо знаєш, що твоїй дитині в школі тепло та зручно. А ще відчуваєш, що в твоєму місті, в твоїй країні все буде добре, якщо поруч є люди, чия «хата НЕ скраю».

Золотченко Світлана Іванівна, член батьківського колективу 3-Б класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 60:
– Батьківський колектив Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 60 виражає щиру подяку Кирилу Євгеновичу за те, що він не був байдужим до наших проблем і взявся допомогти їх розв’язати.
Нині школі виповнюється 140 років. За цей період не було можливості провести капітальний ремонт туалетної кімнати в корпусі початкової школи. Обладнання зносилося і застаріло. Лише завдяки старанням і матеріальній допомозі Горбурова К. Є. за короткий період зроблено належний ремонт.
Вся Варварівка пишається тим, що має такого депутата.

Гломба Наталя Іванівна, вчитель української мови і літератури Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 60:
– Миколаївській ЗОШ І–ІІІ ступенів № 60 пощастило. Ми маємо такого друга, мецената, професіонала – Кирила Євгеновича Горбурова. Молодий, сучасний, креативний. Бачить проблеми і вирішує їх. Для випускників він є прикладом для подальшого життя. Кирило Євгенович – наставник, друг для наших дітей.

Гукаленко Сергій Вікторович, вчитель фізичної культури Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 60:
– Сучасні діти змінили ігри на подвір’ї на спілкування в Інстаграмі, а м’яч – на смартфон. За таких умов уроки фізичної культури мають додаткову місію – не просто тричі на тиждень змушувати школярів рухатися, а й заохотити та призвичаїти їх до фізичної активності, здорового способу життя та піклування про своє тіло. А цікавим робити урок допомагає сучасне інноваційне спортивне обладнання, яке було закуплено за сприянням Горбурова К. Є., який за розвиток масового спорту, щоб усі діти мали змогу тренуватися та покращувати здоров’я. Уже два роки учні мають можливість на перервах і після уроків вдосконалювати свої вміння у грі з настільного тенісу. І таку можливість їм надав Кирил Євгенович, подарувавши тенісний стіл. Не забарився гарний результат: у цьому навчальному році учні посіли друге місце у міських змаганнях. 
Самі діти зазвичай не дуже мотивовані фізично вдосконалюватися. Тому Кирил Євгенович став гарним мотиватором для наших учнів-легкоатлетів. Вони теж зробили свої пробіжки невід’ємною частиною свого життя.

Кірасірова Євдокія Іванівна, керівник Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Веселка»:
– Дружба Горбурова К. Є. з Народним художнім колективом Ансамбль народного танцю «Веселка» триває вже протягом декількох років. Перша зустріч відбулася на телеконкурсі «Оксамитова стежка». З того часу колектив відчуває підтримку та піклування. Неодноразово Кирил Євгенович відвідував звітні концерти танцювального колективу і був вражений, з яким захопленням діти поринають у світ народних танців. Спілкувався з вихованцями колективу, керівниками, батьками.
Восени 2017 р. Горбуров К. Є. відвідував Миколаївську ЗОШ І–ІІІ ст. № 60 і потрапив на репетицію колективу та підготовку до участі у міжнародному фестивалі у м. Львів. Він звернувся до дітей, побажав успіхів і пообіцяв сюрприз у разі перемоги. І це сталося: колектив отримав Гран-прі і став переможцем Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Золотий лев», отримавши грошовий сертифікат для участі у фестивалі в Болгарії.
Вихованці колективу дуже зраділи, що мали змогу відзначити цю подію у м. Миколаєві. Це свято і підготував Горбуров К. Є. Солодка зустріч із шоколадним фонтаном залишила безліч позитивних емоцій.
Подальша співпраця відбулася вже наступного року. Колектив отримав перемогу в Міжнародному фестивалі у м. Кітен (Болгарія). Горбуров К. Є. привітав дітей особисто і подарував ноутбук для роботи з музичними композиціями. Оскільки знав, що це є потрібним для розвитку колективу.
І вже 2019 р. у м. Харкові колектив гідно представив м. Миколаїв на ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Слобожанське коло» й отримав Диплом ІІ ступеня у номінації «Народний танець». Кирил Євгенович відзначив перемогу колективу і подарував акустичну систему, про яку давно мріяли вихованці колективу і керівники. Це дає змогу якісно проводити репетиції у різних місцях, оскільки система є мобільною, брати активну участь у різноманітних святах мікрорайону Варварівка та м. Миколаєва.
Зараз колектив працює над новою хореографічною композицією. Діти знайомляться з культурою різних куточків України і мріють станцювати «Закарпатський танок». І ця мрія вже здійснилася… К. Є. Горбуров виділив кошти на 16 костюмів для учасників колективу.
Керівники колективу разом зі своїми вихованцями та батьками дуже вдячні К. Є. Горбурову. Він завжди тримає слово, прислухається до проблем і пропонує шляхи їх вирішення.

Гончаренко Людмила Миколаївна, вчитель початкових класів Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 60:
Якщо людина добре серце має,
Вона іде у світ добро творить.
В її очах добро і ласка сяє.
Така людина святістю горить.
Такою людиною є депутат Миколаївської міської ради Горбуров Кирил Євгенович. Він з честю виконує свій депутатський обов’язок по відношенню до Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 60, яка знаходиться на території Варварівки. Жодне свято, жоден захід у школі не проходить без участі Кирила Євгеновича.
Бажаємо йому міцного здоров’я, бути таким уважним до людей, творити їм добро і радість.

Пилипчак Наталія Олександрівна, вчитель початкових класів Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 60:
– Вчителі початкової школи, батьки та учні Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 60 від щирого серця дякують депутату Кирилу Євгеновичу та бажають завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим. Він вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо йому не тільки творчих успіхів і кар’єрного зростання, а й сімейного затишку і звичайного людського щастя. Щоб особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів у роботі, а робота стимулювала до добробуту.

Насіковська Олена Сергіївна, вчитель фізичної культури Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 60:
– У 2016 році школа зіткнулася з великою проблемою – зі спортивним залом: штукатурка зі стін і стелі падала вниз прямо під час уроків, а вчителі були стурбовані безпекою життя дітей. Приміщення спортивного залу підтримувалося в належному стані завдяки зусиллям наших вчителів, технічних працівників та батьків. Неодноразово ми проводили поточні ремонти, але для залу потрібен був капітальний ремонт. З вирішенням цієї проблеми нашій школі дуже допоміг Кирил Євгенович, тому що розуміє, що діти школи – талановиті та спортивні, яким слід розвиватися всебічно.
Своїми діями Кирил Євгенович зміг наполегливо довести депутатам міської ради, що школа потребує підтримки з вирішенням болючого питання зі спортивною залою. Навчальний рік 2019–2020 року був для вчителів фізичної культури несподіванкою, тому що ми отримали сучасний спортивний зал з утепленням фасаду, великими комфортними роздягалками для дітей, була встановлена сучасна система вентиляції та яскраве освітлення залу. На цьому підтримка майбутніх спортсменів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №60 від Кирила Євгеновича Горбурова не закінчилась. Була надана фінансова допомога у закупці потрібного спортивного інвентарю для учнів школи, для підтримки головного напрямку в розвитку та покращенні фізичного стану здоров’я та пропаганди здорового способу життя дітей та молодого покоління.

Кравченко Наталя Вікторівна, вчитель інформатики Миколаївської  загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 60:
– Коли я прийшла працювати в школу вчителем інформатики, мені дали кабінет, в якому було 12 старих комп’ютерів, частина з яких не працювала, а більшість зависала і могла перезавантажитися у будь-який момент. Звісно, дітям працювати на такій застарілій техніці було надзвичайно складно. До того ж такі комп’ютери не відповідали ані вимогам часу, ані рекомендаціям МОНУ, ані навчальній програмі, яка змінювалася, ускладнювалася і вдосконалювалася. Ця проблема так і залишалася невирішеною, аж допоки зі школою не почав працювати Горбуров Кирил Євгенович. Саме він відгукнувся і допоміг школі з сучасною технікою. Саме він подарував школі 15 нових сучасних комп’ютерів. Завдяки Кирилу Євгеновичу, діти можуть вивчати інформатику на сучасній техніці, в них підвищився інтерес та мотивація до навчання.  Кирил Євгенович не тільки відгукується на прохання, але є ініціатором багатьох справ. Так, наприклад, 2 роки тому він подарував школі сучасний фотоапарат, який став незамінним помічником на всіх шкільних заходах. А цього року Кирил Євгенович запропонував купити в клас інтерактивний дисплей, який ми будемо чекати з великим нетерпінням. 

Цибульник Людмила Володимирівна:
– Я як бабуся щиро вдячна нашому депутату Кирилу Євгеновичу Горбурову. Саме він подбав про дозвілля наших дітей, і на нашій вулиці Очаківській з’явився дитячий майданчик: гойдалки, драбинки, пісочниці, пірамідки.
Дітям весело – тож і нам, дорослим, радість і спокій.

Циганенко Марія Петрівна, вчитель Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 60:
– Педколектив школи №60 завжди чекає на спілкування зі своїм депутатом. Потрібна порада, підтримка, допомога – це те, чим Горбуров захоплює наш педколектив. Дуже приємно було, коли Кирило Євгенович привітав нас із жіночим святом і подарував кожній жінці перші весняні квіти.
Спасибі Кирилу Євгеновичу за його увагу до кожної рядової людини.
Вважаємо, що саме таким і має бути народний обранець.

Когут Олена Валеріївна, вчитель Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 60:
– Якось Кирил Євгенович завітав до нас у дощовий день і був дуже здивований: калюжі по
всьому подвір’ю, пройти неможливо, старий асфальт залитий водою, діти з корпусу в корпус «пливуть», перестрибують «річки». Рішення прийшло відразу. Швидко були вирішені фінансові і технічні питання, на подвір’ї закипіла робота.
Після канікул учні були приємно здивовані. Значна частина подвір’я була встелена новенькою тротуарною плиткою. І як вишенька на торті – велика шахова дошка, викладена з плитки. І тепер на перервах діти мають змогу зіграти у величезні шахи та шашки прямісінько на вуличній шаховій дошці. 

Бойчук Сергій Михайлович, директор ММПК:
– Адміністрація Миколаївського міського палацу культури та мистецтв (центру дозвілля «Промінь») висловлює подяку депутату Миколаївської міської ради по 41 виборчому округу Горбурову Кирилу Євгеновичу за сумлінну, плідну співпрацю з нашим підприємством у питанні надання матеріальної допомоги для придбання світлотехнічної апаратури, проведення поточних ремонтів будівель та прилеглої території. Також він брав особисту участь в організації та проведенні щорічних масових свят до дня Варварівки.

Доброе отношение и эти теплые слова нужно было заслужить, поэтому все сказанное можно расценивать как депутатский отчет о проделанной за пятилетку работе, оценивать как накопленный опыт яркой личности, на которую многие могут равняться.
«Подытоживая несколько лет своей жизни, вспоминая удачи и промахи, достигнутые победы и утраченные возможности, прихожу к пониманию, что мне хотелось бы на данном этапе сосредоточиться на своей профессиональной деятельности, больше уделяя сил и времени своему призванию, и попытаться сделать счастливыми своих близких и любимых людей!» – сказал нам на прощание успешный нотариус и любимый на своем округе депутат Кирилл Горбуров.
Подготовила – Елена Мыльникова

 

 


Ukrainian banner network
Обложка журнала №089
Архив предыдущих номеров
2020 год:
0102030405
2019 год:
0102030405
2018 год:
01020304
2017 год:
0102030405
2016 год:
010203040506
2015 год:
0102030405
2014 год:
01020304
2013 год:
0102030405
2012 год:
010203
2011 год:
010203040506
2010 год:
0102030405
2009 год:
010203040506
2008 год:
010203040506
2007 год:
010203040506
2006 год:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06
2005 год:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06
2004 год:
01 02 • 03 • 04 • 05 • 06

  Укра?нськ_ 100x100

Смотрите нас на Youtube


  Укра?нськ_ 100x100

Наши партнеры


META-Ukraine
Украинский портАл


 

Designed by Vladimir Philippov, 2005